Czy to Twoja firma?

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Lublin
Usługi porządkowe
ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • PAKOWACZ CIASTEK W PIEKARNI (DOBRA STAWKA)

    E&A Agencja Zatrudnienia (nr KRAZ 385)
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Pani Sprzątająca - Dania

    Helper Sp. z o.o.
    • Dania
    Popularna
    Dodana

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka biurowa

    ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jacków
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości na powierzchniach, utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, salach, korytarzach

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: sprzątanie i dbanie o czystość
      • Inne wymagania: zmiany 7-15, 15-22. mile widziane również osoby z Ukrainy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik dozoru lublin

    • Lublin

      Dozór i ochrona obiektu, obchody obiektu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: niekaralność, orzeczenie o stopniu niepełnosprawnosci

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Lublinie