Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Fundacja Fotowoltaiki

   

Mamy bardzo wymagające kryteria wyboru kandydatów i bardzo ciężko jest uzyskać stanowisko w naszej firmie. Z pewnością wynagradza to niesamowita satysfakcja z pracy w młodym zespole z rodzinną atmosferą i biznesowym podejściem do budowania organizacji i relacji w firmie i Fundacji.

Każdego kto w swoim życiu stawia na jakość, a nie ilość, tak jak my, i nie boi się wyzwań zapraszamy z otwartymi ramionami.

Podczas rekrutacji nie bierzemy pod uwagę tylko doświadczenia zawodowego, ale też doświadczenie życiowe, nastawienie do pracy i pracodawcy, kreatywność i ambicję do zmiany świata na lepsze.

Trzeba mieć siłę żeby każdego dnia budzić się rano z zapałem i chęcią pomocy i zmiany świata na lepsze poprzez swoją pracę! Jeżeli też to czujesz, zapraszamy do dalszej lektury ogłoszenia.

 

Szukamy ambitnej, pracowitej i komunikatywnej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego w firmie zajmującej się realizacją elektrowni fotowoltaicznych.

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą - mamy 3 oddziały: w Lublinie, Rzeszowie i Kraśniku, oraz 2 oddziały w budowie w Kielcach i Krakowie. W przyszłym roku planujemy wybudowanie pierwszej megawatowej farmy fotowoltaicznej i otworzenie odrębnego działu w firmie zajmującego się farmami fotowoltaicznymi, pozyskiwaniem i zarządzaniem nieruchomościami.

Oferty pracy Fundacja Fotowoltaiki

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.
FF Wojciech Woś
23-200 Kraśnik
ul. Stroma 7

Pracodawcy z miasta Lublin