Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PUBLIMAR sp. jawna Lucjan Staniszewski i spółka

sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa

Oferty pracy PUBLIMAR sp. jawna Lucjan Staniszewski i spółka

MAGAZYNIER /PRACOWNIK PRODUKCYJNY/

Zawód: magazynier Rodzaj: umowa na okres próbny
PUBLIMAR sp. jawna Lucjan Staniszewski i spółka
Załadunek i rozładunek towaru w magazynie. Dodatkowo praca przy rozbiorze mięsa, ważenie, mycie pojemników, składanie elementów.
2800-3000 zł
UoP brutto/mies.
Lublin
14-12-2020

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ

Zawód: rzeźnik Rodzaj: umowa na okres próbny
Rozbiór drobiu lub rozbiór półtusz mięsa czerwonego na hali. Rozbiór tusz wieprzowych, trybowanie schabu, łopatki, szynki, rozbieranie przodków, ...
Lublin
14-12-2020

Archiwalne ogłoszenia

MAGAZYNIER/PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Lublin
Szczegóły
Zakres obowiązków
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
20-148 Lublin
ZWIĄZKOWA 10

Pracodawcy z miasta Lublin