Czy to Twoja firma?

QUANTUM BLOCKCHAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Lublin
QUANTUM BLOCKCHAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój

Oferty pracy QUANTUM BLOCKCHAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca QUANTUM BLOCKCHAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca QUANTUM BLOCKCHAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Główny naukowiec

    QUANTUM BLOCKCHAINS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Odpowiedzialny za rozwój naukowych podstaw głównego produktu firmy (Kwantowy Blockchain) oraz publikacje w czasopismach naukowych i branżowych, udział w konferencjach oraz współdziałanie z głównym badaczem spółki w zakresie komunikacji i współpracy naukowo-badawczej z klientami i partnerami spółki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dogłębna wiedza z zakresu obszaru kryptografi kwantowej, zaawansowana znajomość logiki, w tym logiki kwantowej
      • Inne wymagania: wykształcenie - doktor informatyki, doświdczenie w pracy naukowej, publikacje naukowe z zakresu kryptografi kwantowej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 150 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy 9-17.00 umowa o pracę na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie