Czy to Twoja firma?

Verum praca

Lublin

Od ponad dwóch dekad, my, Stowarzyszenie Verum, z pasją i zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność w Lublinie. Nasza historia sięga 1998 roku, kiedy to zdecydowaliśmy się na misję wprowadzania pozytywnych zmian w społeczeństwie poprzez naukę, edukację i szeroko pojętą kulturę. Jesteśmy organizacją, która stawia na innowacyjność i jakość – nasze autorskie programy profilaktyczne, resocjalizacyjne i edukacyjne są tego najlepszym przykładem.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do badań naukowych. Jesteśmy również aktywni na polu kultury i sztuki, organizując szkolenia, warsztaty oraz wydarzenia takie jak koncerty, projekcje filmowe, spektakle i festiwale. Wszystko to, aby edukować, inspirować i przyczyniać się do rozwoju społeczności, w której działamy.

Choć nie możemy podać szczegółów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to z dumą podkreślamy, że nasze inicjatywy są zawsze ukierunkowane na najwyższą jakość i oryginalność. Nasze zaangażowanie w tworzenie programów, które odpowiadają na aktualne potrzeby społeczne, jest tym, co wyróżnia nas na tle innych organizacji.

W Verum wierzymy, że nauka, edukacja i kultura mają moc zmieniania świata na lepsze. Dlatego też każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasze działania przynosiły realne korzyści dla społeczeństwa. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia lepszego jutra.

Verum najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Lublin
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Verum

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Verum

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Verum

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Verum
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gostynin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Verum - oferty archiwalne

  • Zostań doradcą klienta na projekcie T-Mobile

    Verum
    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko konsultanta/doradcy klienta.

      Stawiasz na rozwój?

      Masz dość monotonii?

      Chciałbyś rozpocząć nowy etap w swojej karierze?

      Już dziś zrób krok do przodu i dołącz do elity!

      Nie wymagamy od Ciebie umiejętności handlowych.
      Wystarczą chęć rozwijania się, motywacja, poczucie humoru oraz dyspozycyjność.

      Resztę zostaw nam. Nasi specjaliści pomogą Ci stać się wirtuozem sprzedaży.

      Ilość miejsc ograniczona. Skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

      Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną rozmowa kwalifikacyjna może odbywać się przez telefon.

      Prześlij swoje CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpień 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

      Zakres obowiązków

      Zostań profesjonalnym doradcą klienta.
      Pomagaj podjąć rozsądną decyzję przy wyborze operatora w procesie MNP.
      Buduj relacje z klientem i zgarniaj prowizje zapewniając sobie ponad przeciętne wynagrodzenie.

      Wymagania

      • znajomości obsługi komputera,
      • nienagannej dykcji,
      • chęci związania się z naszą firmą na dłużej,
      • chęci samorozwoju.

      Oferujemy

      • stawkę 18,30zł/h brutto + nieograniczone premie,
      • system dwuzmianowy 10:00-17:00 i 14:00-20:00,
      • szkolenia, które zapewnią Ci szybki start,
      • pomoc koordynatorów i całej ekipy.
      • profesjonalne stanowisko pracy,
      • przyjazną atmosferę,
      • masę konkursów.
      • pracę w ścisłym centrum Lublina.

Pracodawcy w Lublinie