JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sekretarz Lublin
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Zemborzycka 53B 20-445 Lublin
NIP
9462663509
REGON
365632332
KRS
0000641706
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
13.10.2016
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.4

Na podstawie 32 oceny z Google.

Natalia Cichoń

"Serdecznie polecam Jaqbs i współpracę z panem Mariuszem. Transport ekspresowy wszystko dopięte na ostatni guzik! Super!"

4 miesiące temu

Adrian Czmoch

"Polecam pracę w firmie JAQBS, super warunki i podejście do pracownika."

2 miesiące temu

Konrad Z

Konrad Z

"Wszystko na czas! Polecam tą firme"

Arkadiusz Wilk

"W naszym przypadku transport odbył się bezproblemowo, mieliśmy dobry kontakt z spedytorem (Grzegorzem), zał. i rozł. niemal od razu po przyjeździe na miejsce. Płatność w terminie, nie ma się do czego przyczepić."

rok temu

Pietro Turbo

"Polecam, najlepsza firma w branży 💪"

5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Belzyce
  6. Kraków
  7. Mielec
  8. Pruszków
  9. Białystok

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca JAQBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik Działu Administracji

    • Lublin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • W związku z przygotowaniem kolejnego stanowiska pracy przedsiębiorstwo JAQBS zatrudni osoby do pracy w biurze międzynarodowej firmy spedycyjnej w Lublinie do dokumentacji, fakturowania, nadzorowania pracy Działu Spedycji.

      Zakres obowiązków

      • koordynowanie obiegu dokumentów
      • bieżące administracyjne i organizacyjne wsparcie działań firmy
      • wprowadzanie danych do systemu
      • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
      • nadzór nad pracą Działu Spedycji
      • fakturowanie
      • archiwizowanie dokumentów
      • redagowanie pism

      Wymagania

      • biegła i komunikatywna znajomość jęz. angielskiego( inne będą atutem dodatkowym)
      • zainteresowanie pracą w obszarze administracji
      • dokładność i szybkość działania w wykonywanych obowiązkach
      • doskonała organizacja pracy
      • obowiązkowość
      • zaangażowanie
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • wysokie umiejętności komunikacyjne

      Oferujemy

      • pracę w firmie o mocno ugruntowanej pozycji na rynku europejskim z możliwością rozwoju
      • przyjemną atmosferę
      • szkolenie
      • benefity

      Oferta tylko dla osób z pasją, ambitnych, szybkich i dokładnych, zdecydowanych i konsekwentnych w działaniu i chcących się rozwijać.

      Oprócz CV proszę o przesłanie informacji o sobie w formie tekstowej oraz informacji dlaczego wybrali Państwo naszą firmę. Proszę o przemyślane aplikacje.

Pracodawcy w Lublinie