Pracodawca - PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Firma PROECO SOLUTIONS POLSKA oferuje swoim klientom profesjonalne usługi z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Naszym priorytetem jest optymalny projekt i dobór instalacji fotowoltaicznej, tak by pracowała ona efektywnie z największą korzyścią dla klienta. Wszystkie prace są wykonywane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia projektowe i wykonawcze z wieloletnim doświadczeniem w biurach projektowych i na budowach.
Inwestycja w energię solarną ma gwarancję zwrotu w czasie biorąc pod uwagę coroczne wzrosty cen energii elektrycznej. Jest to więc idealny sposób na ulokowanie swoich funduszy.
Dodatkowym atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w budowie instalacji elektrycznych, elektroenergetycznych, automatyki budynków oraz instalacji teletechnicznych takich jak: przeciwpożarowe SSP, DSO, telewizji dozorowej CCTV, systemów włamania i napadu, okablowania strukturalnego. Nasz doświadczony zespół specjalistów mając bogaty bagaż doświadczeń i wiedzy w instalacjach prężnie rozwija dział odnawialnych źródeł energii oraz efektywności energetycznej. Posiadamy doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji i montażu instalacji fotowoltaicznych.

Oferty pracy PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.

Promotor ds. Odnawialnych Źródeł Energii

PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.
PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.
Ankieter umowa zlecenie pełny etat
    aktywne pozyskiwanie i bezpośredni kontakt z klientami budowanie pozytywnego wizerunku firmy przeprowadzanie ankiet z potencjalnymi klientami dystrybucja materiałów reklamowych raportowanie wyników swojej pracy
2000-5000 zł
UZ brutto/mies.

POLECANA
Lublin
29-09-2021 POLECANA
2000-5000 zł
UZ brutto/mies.
PROECO SOLUTIONS Sp. z o.o.
20-016 Lublin
Gabriela Narutowicza, 36

Pracodawcy z miasta Lublin