DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. MATKI TERESY Z KALKUTY

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. MATKI TERESY Z KALKUTY najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. MATKI TERESY Z KALKUTY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. MATKI TERESY Z KALKUTY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM. MATKI TERESY Z KALKUTY - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządza różnego rodzaju potrawy, ciasta, napoje i desery z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń, przygotowuje półprodukty kulinarne.
      Zabezpiecza przed zepsuciem surowce, półprodukty i wyroby gotowe;
      ocenia surowce, półprodukty i wyroby gotowe i właściwie gospodaruje nimi; obrabia wstęnie surowce (ręcznie, mechanicznie, termicznie); Zajmuje się bieżącą konserwacją urządzeń znajdujących się w kuchni. Porcjuje, dekoruje i wydaje wyroby kulinarne. Ma za zadanie utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: przygotowywanie posiłków
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 06:00-14:00; 11:30-19:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie