POLVEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

POLVEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy POLVEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLVEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POLVEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLVEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sortowacz warzyw i owoców

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Przebieranie, sortowanie, przepakowywanie warzyw i owoców

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole, Dyspozycyjność
      • Inne wymagania: mile widziana obsługa wózków ręcznych widłowych i/lub elektrycznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Brygadzista

    • Lublin
    • pełny etat

      Kierowanie zespołem ludzi na produkcji, zarządzanie magazynierami, pilnowanie stanów magazynowych, kontrola jakości, konfekcjonowanie towarów, przeliczanie oraz pilnowanie zamówień, szykowanie towaru

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dyspozycyjność
      • Inne wymagania: doświadczenie w kierowaniu zespołem; doświadczenie w branży owocowo-warzywnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie