Czy to Twoja firma?

MARKET UBEZPIECZEŃ praca

Lublin

Witaj! Jesteśmy MARKET UBEZPIECZEŃ, Twoim zaufanym doradcą w świecie bezpieczeństwa i ochrony, który od ponad dekady służy mieszkańcom Lublina i całej Polski. Nasza historia zaczęła się ponad 10 lat temu, kiedy to z pasji do pomagania innym i dążenia do doskonałości w branży ubezpieczeniowej, postanowiliśmy otworzyć naszą pierwszą placówkę. Dziś, z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy ogólnopolską siecią, która oferuje kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe od wszystkich wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nasze usługi to nie tylko suche fakty i cyfry, ale przede wszystkim ludzie – nasi klienci i wykwalifikowani doradcy, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, abyś czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Wysoka jakość obsługi, korzystne stawki i perfekcyjne doradztwo to wartości, które kładziemy u podstaw naszej działalności. Dzięki nim zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów, którzy wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć.

W naszej ofercie znajdziesz ubezpieczenia na życie, majątkowe, komunikacyjne OC/AC, turystyczne oraz domu i mieszkania. Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego podchodzimy do Ciebie indywidualnie, dopasowując ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasze placówki znajdziesz w łatwo dostępnych lokalizacjach, a nasi doradcy zawsze są gotowi, aby Ci pomóc – zarówno osobiście, jak i zdalnie.

Jesteśmy dumni z naszej przewagi konkurencyjnej, która opiera się na dostępności, jakości doradztwa i atrakcyjności cenowej. Wierzymy, że dzięki temu każdy może znaleźć u nas ubezpieczenie, które najlepiej odpowiada jego potrzebom.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i odkrycia z nami spokoju ducha, jaki daje pewność, że w razie potrzeby, możesz liczyć na nasze wsparcie i ochronę. Razem z MARKET UBEZPIECZEŃ, Twoje życie i majątek są w dobrych rękach.

MARKET UBEZPIECZEŃ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy MARKET UBEZPIECZEŃ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARKET UBEZPIECZEŃ

Mapa MARKET UBEZPIECZEŃ

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MARKET UBEZPIECZEŃ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Lublin
  5. Łańcut
  6. Wrocław
  7. Poznań
  8. Suwalki
  9. Katowice
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MARKET UBEZPIECZEŃ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń – praca zdalna LUBLIN

    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Market Ubezpieczeń to multiagencja ubezpieczeniowa działająca na polskim rynku od kilkunastu lat. Obsługujemy klientów z całej Polski poprzez sieć kilkudziesięciu punktów sprzedaży – sprzedajemy ubezpieczenia również zdalnie.

      Poszukujemy Specjalistów z doświadczeniem w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów poprzez telefon, czat oraz e-mail
      • doradztwo i sprzedaż ubezpieczeń zgodnie z przyjętymi procedurami
      • dostaniesz bazę naszych klientów których należy obsłużyć (nie dzwonisz do przypadkowych osób z propozycją ubezpieczenia)
      • wsparcie dla naszych agentów

      Wymagania

      • min. roczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń – warunek konieczny
      • znajomości kalkulatorów wiodących towarzystw ubezpieczeniowych
      • stabilne łącze internetowe i odpowiednie warunki do pracy w miejscu zamieszkania
      • samodzielność

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełny etat (praca na dwie zmiany)
      • stałe wynagrodzenie + prowizja i premia zależna od wyników
      • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
      • niezbędne narzędzia i aplikacje pozwalające pracować zdalnie
      • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
      • istnieje również możliwość pracy stacjonarnej w naszym biurze w Lublinie

Pracodawcy w Lublinie