Czy to Twoja firma?

Stokrotka sp. z o.o. Lublin praca

Lublin

Witaj! Jesteśmy Stokrotka, nowoczesna sieć handlowa o bogatych tradycjach polskiego handlu detalicznego, która rozpoczęła swoją przygodę w 1994 roku w Lublinie. Nasza historia to opowieść o wzroście i innowacji, a także o zaangażowaniu i pasji, które towarzyszą nam od samego początku.

W naszych ponad 800 sklepach, które znajdziesz w całej Polsce, oferujemy szeroki asortyment produktów. Zależy nam, aby każdy klient znalazł u nas coś dla siebie – od świeżego mięsa, drobiu, wędlin, pieczywa, owoców i warzyw, po artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą i alkohol. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać lokalnych dostawców, a nasze produkty marki własnej cieszą się uznaniem klientów.

Rozumiemy, jak ważny jest czas i wygoda zakupów, dlatego wprowadziliśmy sklep internetowy z opcją click&collect, który umożliwia szybkie i łatwe zakupy online. Nasza aplikacja mobilna Nasza Stokrotka, z której korzysta ponad 2 miliony osób, to kolejny krok w kierunku innowacyjności – daje dostęp do atrakcyjnych ofert, promocji i akcji specjalnych.

Jesteśmy częścią litewskiej grupy handlowej Maxima, co zapewnia nam stabilność finansową i umożliwia dynamiczny rozwój. Każdego roku otwieramy ponad 100 nowych sklepów, a nasze nowoczesne Centra Dystrybucyjne, własne zaplecze logistyczne i sieć magazynów regionalnych to fundament naszej efektywnej pracy.

Nasza siła tkwi w ludziach – to dzięki ponad 10 001 pracownikom możemy codziennie oferować wysoką jakość usług i produktów. Współpraca z franczyzobiorcami pozwala nam na rozwijanie sieci i dzielenie się naszym doświadczeniem.

W Stokrotce każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Jesteśmy dumni z naszej historii, ale to, co nas naprawdę ekscytuje, to przyszłość i możliwość ciągłego doskonalenia się dla naszych klientów. Zapraszamy Cię do bycia częścią naszej historii. Razem możemy więcej!

Stokrotka Sp. z o.o. Lublin najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Stokrotka Sp. z o.o. Lublin

Praca alert - powiadomienia

Praca Stokrotka Sp. z o.o. Lublin

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stokrotka Sp. z o.o. Lublin

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Stokrotka Sp. z o.o. Lublin poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stokrotka Sp. z o.o. Lublin - oferty archiwalne

  • Zastępca kierownik sklepu

    Stokrotka Sp. z o.o. Lublin
    • Kostomłoty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zarządzanie zespołem,prowadzenie zmiany,obsługa klienta.
      Praca na II zmiany w godz. 6-14,14-22.
      Wynagrodzenie 4450 zł brutto +premia

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zastępca kierownika sklepu

      Zarządzanie zespołem, obsługa klienta,tworzenie grafiku, praca na sali sprzedaży

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca na 2 zmiany w godz. 6-14-22 . Praca w niedziele handlowe w godz.8.30- 20.00 ,doświadczenie mile widziane, wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wynagrodzenie 3800 zł. brutto + 10 % premii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
  • Kasjer/sprzedawca

    • Ostróda

      Obsługa klienta, wykładanie towaru, sprawdzanie ważności towaru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia Godziny pracy: 6-14, 14-22

Pracodawcy w Lublinie