Czy to Twoja firma?

KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa praca

Lubin
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Lubin
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Pracownik działu "świeże"

    KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O. spółka komandytowa
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      praca na stoisku mięsnym oraz piekarniczym, 3/4 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie