Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Firma Instalacji Sanitarnych INSTALEX

Oferty pracy Firma Instalacji Sanitarnych INSTALEX

HYDRAULIK- KONSERWATOR

Zawód: hydraulik Rodzaj: umowa na okres próbny
Firma Instalacji Sanitarnych INSTALEX
Praca w branży instalacji sanitarnych, praca przy wewnętrznych instalacjach sanitarnych, konserwacja instalacji sanitarnych wewnętrznych w budynkach mieszkaniowych
od 3000 zł
UoP brutto/mies.
Lubin
14-01-2021
od 3000 zł

MONTER-SPAWACZ

Zawód: spawacz Rodzaj: umowa o pracę
spawanie gazowe i elektryczne
od 4000 zł
Lubin
14-01-2021
od 4000 zł

Archiwalne ogłoszenia

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Lubin
Szczegóły
Zakres obowiązków
montowanie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji sanitarnych, murowanie, tynkowanie, prace wykończeniowe
Miejscem wykonywania pracy będzie teren kraju (Polski) - budowy lub innego rodzaju prace budowlane prowadzone przez pracodawcę na terenie Polski
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kat B
Inne wymagania:
[Umiejętność 2] : umiejętność planowania pracy, samodzielne prowadzenie robot
[Umiejętność 1] : umiejętność czytania dokumentacji technicznej,umiejętność wykonywania przedmiarów wykonywanych prac, umiejętność zgrzewania w systemie PLUVIA,
[Inne] : doświadczenie przy montowaniu zewnętrznych i wewnętrznych instalacji sanitarnych
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
ROBOTNIK BUDOWLANY
Zawód: budowlaniec   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Lubin
Szczegóły
Murowanie, tynkowanie, układanie płytek, prace wykończeniowe
Wymagania
średnie zawodowe, brak
Prawo jazdy kat. B
[Umiejętność 2] : umiejętność planowania pracy
[Umiejętność 1] : obsługa niwelatora, czytanie projektów budowlanych
[Inne] : doświadczenie przy pracach murowych, wykończeniowych, obsługa niwelatora, planowanie pracy
NIE
59-300 Lubin
Wójta Henryka 47

Pracodawcy z miasta Lubin