Czy to Twoja firma?

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu praca

Lubiąż

Jesteśmy Wojewódzkim Szpitalem dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu, miejscem, gdzie zdrowie psychiczne naszych pacjentów jest naszym priorytetem. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług psychiatrycznych, dostarczając opiekę na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje leczenie w oddziałach psychiatrycznych sądowych, oddziale odwykowym dla młodzieży, oddziałach psychiatrycznych ogólnych, a także w Psychiatrycznym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym i Specjalistycznej Poradni Zdrowia Psychicznego. Zajmujemy się również diagnostyką medyczną, co pozwala nam na kompleksowe podejście do każdego pacjenta.

Nasza lokalizacja w Lubiążu jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie specjalistycznej opieki zdrowotnej w regionie. Choć nie możemy podzielić się naszą historią ani misją, to każdego dnia piszemy nowe strony, dążąc do zapewnienia najlepszej możliwej opieki.

W naszym szpitalu znajdziesz zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z empatią i profesjonalizmem podchodzą do potrzeb naszych pacjentów. Oferujemy usługi diagnostyczne, terapeutyczne, rehabilitacyjne i resocjalizacyjne, a także wydajemy opinie o stanie zdrowia psychicznego.

Nasza praca opiera się na aktach prawnych regulujących wykonywanie działalności leczniczej, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Choć brak nam danych, które pozwoliłyby na przedstawienie naszej pozycji rynkowej czy unikalnych przewag konkurencyjnych, to każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i byli traktowani z największą troską.

W Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług – jesteśmy tu, aby pomagać.

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu

  • Informatyk

    Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu
    • Lubiąż
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu

Siedziba główna

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Pruszków
  4. Wolów
  5. Poznań
  6. Bielsko-Biała
  7. Zmigrod
  8. Jelenia Góra
  9. Bydgoszcz
  10. Lubin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu - oferty archiwalne

  • Psycholog, psychoterapeuta behawioralno-poznawczy

    • Lubiąż
    • Zakres obowiązków

      według zakresu czynności

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychoterapeuta behawioralno-poznawczy
      • Uprawnienia: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 478 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mgr farmacji

    • Lubiąż

      wg stanowiska. Pierwsza umowa na okres próbny następnie nieokreślony. Praca w dni powszednie od 07.00 do 14.35

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: mrg farmacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + pozostałe zgodnie z Regulaminem wynagrodzeń