Czy to Twoja firma?

Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga praca

Lubań
Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga - oferty archiwalne

  • Sekretarz szkoły

    Szkoła Muzyczna I st. im. Oskara Kolberga
    • Lubań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zgodnie ze stanowiskiem

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: rachunkowość
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie ub wyższe wymagany staż pracy minimum 5 lat w zawodzie pracownik biurowy lub pokrewny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel rytmiki

    • Lubań
    • część etatu

      nauka rytmiki

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe mgr muzyczne z przygotowaniem pedagogicznym. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 800 PLN
  • Palacz

    • Lubań

      Przygotowanie drewna do rozpalania w piecu, zwiezienie węgla do pomieszczenia piwniczego, utrzymanie w stanie używalności urządzeń grzewczych, ścisłe przestrzeganie tabeli zależności temperatur, prowadzenie zeszytu palacza.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Palacze - kurs palacza CO
      • Inne wymagania: wykształcenie min. podstawowe, ukończony kurs palacza c.o na paliwa stałe, umiejętność obsługiwania pieca c.o.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Lubaniu