Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu praca

Lubań
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu - oferty archiwalne

  • Robotnik do prac lekkich

    Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba w Lubaniu
    • Lubań
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach budynku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista

    • Lubań
    • umowa o pracę

      Praca biurowa w sekretariacie szkoły, biegła zanjomość oprogramowania Windows, Microsoft i Office oraz obsługa urządzen biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Lubaniu