Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Sprzedawca Lubaczów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

Siedziba główna

Opinie o firmie Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK

4.4

Na podstawie 52 oceny z Google.

DamianOS.MP5

"Największy plus to wysoka dostępność - chodzi mi zarówno o asortyment jak i godziny otwarcia - w okresach największych prac sezonowych (lato) wydłużone godziny otwarcia sklepu przydały się nie raz :D"

4 miesiące temu

Łukasz Antonik

"Bardzo duży asortyment i unikalne usługi. Cenowo również na 5. Jedyny minus to czas oczekiwania w kolejce, ale jest to cena którą trzeba zapłacić za profesjonalną obsługę."

rok temu

SnipeChan

SnipeChan

"Spoko miejsce z tanimi i dobrymi częściami ale zdarza się, że gdy dzwonię z pytaniem czy coś mają i mówią że mają, a przyjadę i okazuje się że figuruje w systemie ale nie ma na magazynie. Dwa razy tak miałem w ciągu roku, ale cóż, zdarza się."

2 lata temu

Pawel Kor

Pawel Kor

"Uważam ten sklep za jeden z lepszych w powiecie biorąc pod uwagę branżę , dobrze zaopatrzony w średniej i wysokiej klasy sprzęt . Jedyne co irytuje to obsługa , która działa bardzo powoli , stąd spore kolejki i wydłużony czas obsługi ."

5 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 08.03.2024

Praca Teresa Horoń SKŁADNICA CZĘŚCI ZAMIENNYCH ROLNIK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie rolniczo-technicznym

    • Narol
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klientów sklepu
      • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
      • utrzymywanie kontaktów z klientami
      • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Inne] : • znajomość branży ogrodniczej (również środków ochrony roślin) będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rokietnica

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera i kasy fiskalnej

      Oferujemy

Pracodawcy w Lubaczowie