Czy to Twoja firma?

Tadeusz Broś HOTEL - RESTAURACJA U DINA praca

Lubaczów
Tadeusz Broś HOTEL - RESTAURACJA U DINA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Lubaczów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Tadeusz Broś HOTEL - RESTAURACJA U DINA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Tadeusz Broś HOTEL - RESTAURACJA U DINA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Tadeusz Broś HOTEL - RESTAURACJA U DINA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Tadeusz Broś HOTEL - RESTAURACJA U DINA
    • Lubaczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków i dań gorących, wydawanie posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane minimum 3 miesiące pracy na stanowisku pomoc kuchenna.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w systemie II zmianowym: I zm. od godz. 07:00 - 14:00 II zm. od godz. 14:00 - 21:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubaczowie