Czy to Twoja firma?

Firma Handlowa ELMA Barbara Buczek-Flis praca

Lubaczów
Firma Handlowa ELMA Barbara Buczek-Flis najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Lubaczów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Handlowa ELMA Barbara Buczek-Flis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowa ELMA Barbara Buczek-Flis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Handlowa ELMA Barbara Buczek-Flis - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/kasjer

    Firma Handlowa ELMA Barbara Buczek-Flis
    • Lubaczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Dobry kontakt z ludźmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na II zmiany: I zmiana od godz. 06:00-14:00 II zmiana od godz. 14:00-21:00
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Lubaczowie