TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TECHNOLOGIE TWORZYW SZTUCZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Łozienica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie elementów konstrukcji jachtów z laminatu, prace montażowe, prace wykończeniowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Zdolności manualne, znajomość elektronarzędzi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Łozienicy