Czy to Twoja firma?

FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA praca

Łowicz
FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Łowicz
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca produktów świeżych

    FRAPO-ECONOMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
    • Łowicz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • obsługa klientów przy ladzie mięsnej
      • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów
      • dbanie o czystość w miejscu pracy

      • dyspozycyjność
      • zaangażowanie
      • aktualna książeczka sanepidowska lub zaświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • podstawowa znajomość elementów mięsa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, podstawowa znajomość elementów mięsa, dyspozycyjność, zaangażowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kasjer - sprzedawca

    • Łowicz
    • 2 800 zł / mies.

      • profesjonalna obsługę Klienta na sali sprzedaży,
      • obsługa kasy fiskalnej,
      • dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,
      • czystość na sali sprzedaży.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w systemie zmianowym

      Oferujemy

Pracodawcy w Łowiczu