Czy to Twoja firma?

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY praca

Łomża

W sercu malowniczego Łomży znajduje się miejsce, gdzie każda osoba doświadczająca trudności może znaleźć wsparcie i zrozumienie – to my, Ośrodek Interwencji Kryzysowej. Nasza historia zaczęła się w 2014 roku, kiedy to z inicjatywy Rady Miejskiej Łomży zdecydowano o wyodrębnieniu nas z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i powołaniu jako odrębnej jednostki budżetowej. Od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wyzwaniom, z jakimi borykają się mieszkańcy naszego miasta i okolic.

Specjalizujemy się w świadczeniu bezpłatnych usług wsparcia, które obejmują pomoc psychologiczną, poradnictwo socjalne, poradnictwo prawne, a także organizujemy warsztaty "Szkoła dla Rodziców" i prowadzimy psychoedukację dla rodziców. Naszą misją jest interwencja w sytuacjach przemocy w rodzinie i innych kryzysach, by każdy, kto do nas trafia, mógł poczuć się bezpiecznie i zrozumiany.

Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w interwencjach kryzysowych i poradnictwie specjalistycznym, które pozwalają nam skutecznie pomagać osobom w potrzebie. Nasze działania opieramy na solidnych podstawach prawnych, zgodnie z obowiązującymi ustawami, co gwarantuje rzetelność i profesjonalizm naszych działań.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy wieloma certyfikatami jakości, to nasza lokalna społeczność wie, że może na nas liczyć. Jesteśmy tu, by służyć pomocą, wsparciem i fachową radą, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy szukają drogi wyjścia z kryzysu.

W naszej pracy kierujemy się zasadami empatii, zaangażowania i profesjonalizmu. Rozumiemy, że każda historia jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze staramy się słuchać i dostosowywać nasze metody do potrzeb tych, którzy nas odwiedzają.

Zapraszamy do Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Łomży – miejsca, gdzie znajdziesz pomocną dłoń i wsparcie na drodze do rozwiązania problemów, które wydają się nie do pokonania. Razem możemy więcej.

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY

Mapa OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY

Siedziba główna

OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY - oferty archiwalne

  • Psycholog

    OŚRODEK INTERWENCJI KRYZYSOWEJ W ŁOMŻY
    • Łomża
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • 3 150 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Poradnictwo psychologiczne indywidualne, dla par, rodzin, warsztaty grupowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe/ staż pracy: min. 2 lata; uprawnienia/umiejętności: poradnictwo.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 150 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomży