Zakład Budowlano-Instalacyjny DOMET s.c. Krzysztof Pupik Grażyna Pupik

Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Zakład Budowlano-Instalacyjny DOMET s.c. Krzysztof Pupik Grażyna Pupik najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zakład Budowlano-Instalacyjny DOMET s.c. Krzysztof Pupik Grażyna Pupik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Budowlano-Instalacyjny DOMET s.c. Krzysztof Pupik Grażyna Pupik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Budowlano-Instalacyjny DOMET s.c. Krzysztof Pupik Grażyna Pupik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Budowlano-Instalacyjny DOMET s.c. Krzysztof Pupik Grażyna Pupik - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany

    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace ogólnobudowlane.

      Praca: Łomża i okolice.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie: podstawowe/zawodowe; umiejętność wykonywania prac budowlanych tj. murowanie, malowanie itp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Łomża

      Prace biurowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera, Obsługa komputerowych pakietów biurowych - office
      • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie wyższe, typ. techniczne, biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Office- Word, Excel) i Internetu, doświadczenie- mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; praca od listopada/grudnia 2021r.

Pracodawcy w Łomży