Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PERSPEKTYWA praca

Łomża
zarządzanie nieruchomościami na zlecenie
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PERSPEKTYWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hydraulik Łomża
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PERSPEKTYWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PERSPEKTYWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PERSPEKTYWA - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PERSPEKTYWA
    • Łomża
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Konserwacja instalacji wodno- kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych.
      Praca: siedziba spółdzielni oraz teren podległy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: - umiejętności: z zakresu wykonywania pracy hydraulicznych, doświadczenie zawodowe w konserwacji instalacji wodno- kanalizacyjnych- mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; praca w godz.: pn.: 7.00-16.00,wt.- czw.: 7.00-15.00, pt. 7.00-14.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łomży