Czy to Twoja firma?

Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski praca

Łomża
Sprzedaż detaliczna paliw, usługi elektromonterskie/Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kurpiewski
    • Kolno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów stacji paliw, inkasowanie należności transakcji finansowych, obsługa urządzeń technicznych w stacji paliw, przyjmowanie i dokumentowanie dostaw towaru, prace porzadkowe na stanowisku pracy i na przydzielonym obszarze stacji,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość obsługi komputera i mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny przy pracach elektroenergetycznych

    • Łomża

      Wykonywanie prac fizycznych przy pracach elektroenergetycznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Sprzątaczka

    • Łomża

      Sprzątanie pomieszczeń gospodarczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Łomży