Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MICHBUD PURWIN MICHAŁ

elewacje

Oferty pracy Michbud

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

pracownik fizyczny
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Łomża
Szczegóły
Zakres obowiązków

Klejenie styropianu, siatkowanie, tynkowanie, malowanie.

Wymagania

Praca przy dociepleniach dla fachowców, praca stała w Warszawie.

Adres

województwo
powiat
gmina

Adres do doręczeń

ul. Kazimierza Pułaskiego 1
18-400 Łomża
województwo podlaskie
powiat Łomża
gmina Łomża

Dodatkowe informacje

NIP: 7191175078
REGON: 384135231

Profil działalności:

  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 20-08-2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Łomża