Czy to Twoja firma?

IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe praca

Łódź
IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - oferty archiwalne

  • Kucharz

    IMPRESJA Paula Pawelec Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
    • Pabianice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie posiłków wg. standardów żywnienia małych dzieci

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: wymagane min. roczne doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekunka dziecięca

    • Pabianice

      opieka nad dziećmi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, pedagogiczne
      • Inne wymagania: kreatywność, kurs opiekunki dziecięcej lub wykształcenie pedagogiczne, doświadczenie zawodowe-mile widziane

      Oferujemy

Pracodawcy w Łodzi