Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JTI Polska Sp. z o.o.

Feel free to #JoinTheIdea Jesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic dostępne na polskim rynku.

W Polsce zatrudniamy ponad 2 tys. pracowników i jesteśmy trzecim graczem w branży tytoniowej. Wkraczając na polski rynek w 2007 roku, postanowiliśmy, że na pierwszym miejscu zawsze będziemy stawiać naszych pracowników.

Nasze starania, by być najlepszym pracodawcą dla naszych ludzi, zostały wyróżnione na rynku: w roku 2010 po raz pierwszy zawitaliśmy do grona Top Employers Polska, a w 2020 roku po raz drugi z rzędu zajęliśmy w tym rankingu 1. miejsce.

Oferty pracy JTI Polska Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Staż w Dziale Brand Marketingu
Zawód: inny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Warszawa
Szczegóły
Zakres obowiązków
[ STAŻ W DZIALE
BRAND MARKETINGU ]MOŻESZ LICZYĆ NA:Płatny staż
(maks.
12 miesięcy)Szkolenia
i naukę języków
obcychBibliotekę
JTIIntegrację
i konkursy
pracowniczeOwoce
w biurzeWycieczkę
do fabryk
w GostkowieMożliwość
wdrożenia
swoich
pomysłówMożliwość
dopasowania
grafiku do zajęćWSPIERAJĄC NAS W:
  • działaniach Brand Managerów w realizacji projektów długo- i krótko-terminowych
  • kampaniach marketingowych: przygotowywaniu koncepcji kampanii, bieżącym koordynowaniu przydzielonych zadań, monitorowaniu przebiegu kampanii, przygotowaniu podsumowań bazujących na raportach
  • współpracy z zewnętrznymi dostawcami
  • przygotowywaniu ad-hoc prezentacji brandowych
  • działaniach związanych z rozwojem nowych produktów oraz kontakcie z konsumentami
  • codziennych działaniach operacyjnych (m.in. zarządzaniu budżetem czy procesowaniu zamówień zakupowych).
  • przygotowaniu raportów związanych z sytuacją rynkową na podstawie danych z raportów sprzedażowych – wyciąganiem wniosków oraz rekomendowaniem nowych rozwiązań
JEŚLI:
  • wykazujesz się własną inicjatywą
  • jesteś dyspozycyjny/-na minimum 30 godzin tygodniowo
  • wyróżnia Cię kreatywność, dynamizm oraz niezależność w działaniu, a także dobra organizacja pracy i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • jesteś komunikatywny/-na i potrafisz pracować w zespole
  • bardzo dobrze znasz programy pakietu MS Office (MS Excel oraz PowerPoint)
  • bardzo dobrze znasz język angielski
  • posiadasz wcześniejsze doświadczenia w obszarze marketingu w postaci praktyk lub działalności w organizacjach studenckich – będzie to Twój dodatkowy atut
BRZMI CIEKAWIE?APLIKUJFeel free to #JoinTheIdeaWięcej informacji na www.jti.comJesteśmy wiodącą, międzynarodową firmą tytoniową, wywodzącą się z Grupy Japan Tobacco. Działamy w 130 krajach na świecie, zatrudniamy ponad 45 tys. osób i mamy w swoim portfolio jedne z najbardziej znanych marek, w tym Camel, LD, Winston oraz Logic dostępne na polskim rynku.

Wymagania
JTI POLSKA SP. Z O.O.
99-220 Wartkowice
Stary Gostków 42

Pracodawcy z miasta Łódź