Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi praca

Łódź
Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. techniczno-eksploatacyjnych

    Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Obsługa mieszkańców w zakresie technicznego utrzymania zasobów Spółdzielni.
      2. Organizacja i nadzór nad realizacją robót remontowo-konserwacyjnych i inwestycyjnych Spółdzielni.
      3. Przygotowanie planów gospodarczych w zakresie remontów i konserwacji.
      4. Nadzór nad wykonaniem zleceń wynikających z okresowych przeglądów technicznych.
      5. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i urzędami w zakresie związanym z załatwianiem spraw kierowanych do działu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Kosztorysowanie
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość prawa spółdzielczego i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych [Umiejętność 1] : znajomość prawa budowlanego [Inne] : Mile widziane doświadczenie w dziale technicznym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi