Czy to Twoja firma?

BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY sp. j. praca

Łódź
sprzedaż art. biurowych
BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Łódź
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Handlowiec - fakturzysta

    BIURPAP J.M.G. FIGIŃSCY Spółka Jawna
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przyjmowanie zamówień
      - bieżąca obsługa klienta na miejscu w firmie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca - magazynier

    • Łódź

      - przygotowanie towaru do wysyłek ( art. biurowe )
      - weryfikacja poprawności odłożonych paczek
      - przyjmowanie dostaw
      - dostawa towaru do klientów

      - miejsce pracy: ul.Brukowa 28, 91-341 Łódź + woj. łódzkie

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Łodzi