Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "VENOL MOTOR OIL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy VENOL MOTOR OIL SP. Z O. O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

CHEMIK - LABORANT
Zawód: chemik   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Łódź
Szczegóły
Zakres obowiązków
- praca w zakładzie o profilu produkcji chemii samochodowej
- pomiary parametrów olejów, płynów hamulcowych, płynów do chłodnic, surowców, gotowych wyrobów
- prowadzenie dokumentacji
- badanie jakości ww. surowców i produktów na różnych etapach wytwarzania
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: chemiczne
Inne wymagania:
umiejętność pracy w laboratorium przy pomiarach laboratoryjnych
poszukiwani są również absolwenci
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PIELĘGNIARKA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE)
Zawód: pielęgniarka   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Łódź
Szczegóły
- praca w zakładzie pracy chronionej jako doraźna pomoc medyczna
- współpraca z lekarzem zakładowym (raz w tygodniu wizyta)
- badania okresowe
- planowanie terminów
- umawianie wizyt z lekarzem

- termin rozpoczęcia pracy oraz wysokość wynagrodzenia do indywidualnej negocjacji
Wymagania
wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pielęgniarstwo
- podstawowe umiejętności w zawodzie
- wskazany kurs medycyny pracy
NIE

Adres

ul. Lodowa 107
93-232 Łódź
województwo łódzkie
powiat Łódź
gmina Łódź-Górna

Dodatkowe informacje

NIP: 9820376499
REGON: 364695098
KRS: 0000623004

Dyrektor generalny

Piotr Jarosław Lis
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 13-06-2016
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Łódź

Popularni pracodawcy z województwa: Łódzkie

Żak
iCredit
Target PRO
Phinance S.A.
Biznes Partner
MetLife
Axell Polska
Tajo Polska