WWW sp. z o. o.

sprzedaż / zakupy

Oferty pracy WWW sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WWW sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WWW sp. z o. o.

Adres rejestrowy

Dane firmowe i kontaktowe - WWW sp. z o. o.

Pełna nazwa
WWW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Narutowicza 47 90-130 Łódź
NIP
7251939244
REGON
100307882
KRS
0000274369
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.02.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Edukacja

  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WWW sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie z militariami

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 19-21 zł / godz.
    • Nowy sklep na Narutowicza 28 poszukuje sprzedawcy.

      Pozdrawiamy serdecznie :)

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klientów
      • Układanie towarów na półkach
      • Dodawanie produktów do sklepu internetowego

      Wymagania

      • Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów 606665914

      Oferujemy

      • Pracę na pół etatu lub na cały etat

Pracodawcy w Łodzi