Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "WORK SERVICE" SPÓŁKA AKCYJNA

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Oferty pracy Work Service S.A

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

MŁODSZY MONTER/MŁODSZA MONTERKA
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa o pracę
Łódź
Szczegóły

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Monter/Młodsza Monterka

Miejsce pracy: Stryków

Zakres obowiązków
  • Obróbka kabli, montaż drobnych elementów
  • Pakowanie wyrobu gotowego, kontrola jakości
  • Przygotowywanie produktów do wysyłki
Wymagania
  • Sumienność i dokładność
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dobry wzrok (możliwość pracy w okularach korekcyjnych)
  • Zdolności manualne (praca przy drobnych elementach)

Adres

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
województwo dolnośląskie
powiat Wrocław
gmina Wrocław-Krzyki

Dodatkowe informacje

NIP: 8971655469
REGON: 932629535
KRS: 0000083941

Dyrektor generalny

Iwona Anna Szmitkowska
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 28-01-2002
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Łódź

Popularni pracodawcy z województwa: Łódzkie

Żak
iCredit
Target PRO
Biznes Partner
MetLife
Phinance S.A.