Czy to Twoja firma?

Think praca

Łódź

Firma Think działa na rynku gastronomicznym od 12 lat. Nasz zespół liczy sobie ponad 40 osób. Środowisko, które tworzymy dla naszych pracowników to dbałość o atmosferę, rozwój.

Think najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Łódź
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Think

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Think

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Think

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Think
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Think - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Pomoc Kuchni

    Think
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 23-28 zł / godz.
    • Zatrudnimy osobę na stanowisku Pomoc Kuchni (produkcja posiłków w cateringu dietetycznym). Poszukujemy osób najchętniej z doświadczeniem w tej dziedzinie gastronomi. Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od doświadczenia od 17 zł netto za godzinę ( średnia 3500 do 4200 netto m-c ) w zależności od liczby dni pracy.

      Nasz zakład pracy mieści się w Łodzi przy ul. Zakręt. System pracy 5 lub 6 dni w tygodniu ( 3 weekendy są pracujące, a odbieramy sobie dni w tygodniu za weekend). Godziny pracy: 6:00 - 16:30/17:00

      Zakres obowiązków

      • obrabianie surowców (warzywa, owoce)
      • przygotowanie surówek, koktajli
      • zmywanie garnków, gnów, oraz innych narzędzi kuchennych
      • wsparcie przy bieżących potrzebach kuchni

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy w gastronomii
      • umiennośc i zaangażowanie w pracę

      Oferujemy

      • pracę z wyjątkowym zaangażowanym zespołem (łącznie ok 30 osób)
      • pracę w firmie ceniącej sobie ład organizacyjny w oparciu o jasne zasady współpracy
      • szkolenia rozwojowe zależne od potrzeb
      • stabilne zatrudnienie na wiele lat (w firmie nie mamy rotacji pracowników)
      • wynagrodzenie od 17 zł netto - 4200 m/c

Pracodawcy w Łodzi