Czy to Twoja firma?

Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi praca

Łódź

Jesteśmy Bursą Szkolną Nr 12 w Łodzi – miejscem, które stanowi drugi dom dla uczniów, którzy dążą do zdobywania wiedzy z dala od swojego stałego miejsca zamieszkania. Nasza misja koncentruje się na zapewnieniu nie tylko dachu nad głową, ale przede wszystkim ciepłego i bezpiecznego środowiska, które sprzyja rozwojowi i edukacji.

Nasza oferta skierowana jest do uczniów VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Rozumiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i niektórzy potrzebują specjalnej organizacji nauki oraz wychowania – właśnie dlatego jesteśmy tu dla nich. Dodatkowo, wspieramy słuchaczy kolegiów pracowników służb społecznych do 24 roku życia, którzy szukają wsparcia w swojej edukacyjnej ścieżce.

Jesteśmy przekonani, że wsparcie emocjonalne jest równie ważne co edukacyjne, dlatego w naszej ofercie znajdziesz telefony zaufania oraz infolinię wsparcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspieramy naszą społeczność nie tylko poprzez bezpośredni kontakt, ale również poprzez pomoc psychologiczną online – zawsze jesteśmy dostępni, gdy nas potrzebujesz.

Nasze podejście jest proste – każdy uczeń zasługuje na szansę, by rozwijać się i uczyć w środowisku, które jest bezpieczne, wspierające i dostosowane do indywidualnych potrzeb. W Bursie Szkolnej Nr 12 w Łodzi stawiamy na atmosferę zrozumienia i akceptacji, ponieważ wierzymy, że to właśnie one są fundamentem dla skutecznego wychowania i edukacji.

Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie każdy dzień jest krokiem do przodu w kierunku lepszej przyszłości naszych uczniów.

Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika praca fizyczna księgowość / ekonomia wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi

Siedziba główna

Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi - oferty archiwalne

  • Zaopatrzeniowiec /magazynier

    Bursa Szkolna Nr 12 w Łodzi
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Zaopatrywanie bursy w artykuły spożywcze, techniczne, biurowe, środki czystości wg bieżących potrzeb zgodnie z realizacją regulaminu zamówień publicznych
      2. Sprawdzanie zgodności zakupionych towarów z otrzymaną fakturą / ilość, asortyment, termin ważności/.
      3. Załadunek i rozładunek zakupionych towarów oraz odpowiedzialność za ich prawidłowy transport.
      6. Prowadzenie magazynu technicznego zgodnie z przepisami gospodarki magazynowej oraz prawidłowe dokumentowanie przychodów i rozchodów.
      7. Prowadzenie rejestru „Kart Charakterystyki Produktów ” stosowanych w bursie
      8. Prowadzenie kartotek osobowych zgodnie z obowiązującymi normami przydziału środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego.
      9 Upoważnienie do prowadzenia samochodu służbowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, obsługa komputera MS Ofice
      • Inne wymagania: mile widziana znajomośc programów magazynowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 909 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi