HSS Work Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

HSS Work sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy HSS Work Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Nasza historia zaczęła się w 2012 roku jako część Fenix Poland i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność w wielu regionach Polski. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi administrowania i wsparcia działalności biznesowej zyskały uznanie na całym rynku polskim oraz wśród partnerów europejskich.

Nasza oferta pracy jest szeroka i zróżnicowana, od pracownika sortowni paczek kurierskich, przez operatorów maszyn, aż po liderów projektów i specjalistów ds. procesów chemicznych. Zajmujemy się także rekrutacją pracowników średniego i wyższego szczebla, co pozwala nam skutecznie wspierać zespoły naszych klientów. Nasze procesy rekrutacyjne są efektywne i przejrzyste, co doceniają zarówno pracodawcy, jak i kandydaci. Dzięki temu, zbudowaliśmy portfolio ponad 180 zadowolonych klientów.

Jesteśmy dumni z naszego know-how, które jest naszą mocną stroną i pozwala nam na ciągłe doskonalenie jakości usług. Nasze indywidualne podejście do każdego projektu i partnerstwo z klientami to nasza przewaga konkurencyjna, która przekłada się na roczne obroty grupy na poziomie 130 mln zł.

W HSS Work Sp. z o.o. wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb naszych klientów i kandydatów. Dlatego też każdego dnia pracujemy na to, aby nasze usługi były nie tylko skuteczne, ale również przyjazne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do Polski – współpracujemy także z partnerami w całej Europie, co pozwala nam na realizację międzynarodowych projektów.

Mimo że nie posiadamy wyraźnie sformułowanej misji firmy ani nie określiliśmy naszych wartości w oficjalnych dokumentach, nasze działania każdego dnia odzwierciedlają zaangażowanie i pasję, z jaką podchodzimy do naszej pracy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ludzie tworzą sukces firmy, dlatego też stawiamy na rozwój i satysfakcję naszych pracowników oraz klientów.

Zapraszamy do współpracy z HSS Work Sp. z o.o. – razem możemy osiągnąć więcej.

HSS Work Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy HSS Work Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HSS Work Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Mapa HSS Work Sp. z o.o.

Siedziba główna

HSS Work Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Łódź
  4. Piotrków Trybunalski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca HSS Work Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter - bez doświadczenia - Łódź Widzew

    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 19-19 zł / godz.
    • Agencja Pracy HSS WORK (certyfikat 22915) poszukuje kandydatów do pracy związanej z produkcja mebli biurowych. Poszukujemy kandydatów na stanowiska: Monter

      Lokalizacja miejsca pracy: Łódź, Widzew (okolice giełdy samochodowej)

      Zakres obowiązków

      • montaż mebli biurowych
      • tapicerowanie wybranych elementów meblowych
      • praca z drobnymi narzędziami manualnymi

      Wymagania

      • chęci do pracy i nauki
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • stawka 19 zł br/h + premia
      • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmian
      • możliwość pracy w nadgodzinach

Pracodawcy w Łodzi