Czy to Twoja firma?

MARILYN sp. z o.o. Sp.k. praca

Łódź

Od ponad trzydziestu lat, my w MARILYN, z dumą tworzymy i dostarczamy kobietom wyjątkowe produkty, które celebrują ich piękno i indywidualność. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku w Łodzi, mieście znanej z tradycji tekstylnej, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności. Jesteśmy liderem w produkcji bielizny damskiej i wyrobów pończoszniczych, a nasze produkty to synonim luksusu, komfortu i stylu.

Nasza oferta to kwintesencja kobiecości i elegancji. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebuje współczesna kobieta – od luksusowych biustonoszy, majtek, body, gorsetów, topów, halek, pasów do pończoch, koszulek, bodystocking, bielizny nocnej i modelującej, po rajstopy, pończochy, podkolanówki, legginsy, a nawet stroje kąpielowe. Nie zapominamy również o mężczyznach i dzieciach, oferując im wysokiej jakości bieliznę.

Jesteśmy dumni z naszej jakości, którą osiągamy dzięki starannie wyselekcjonowanym materiałom, takim jak wytrzymała bawełna, zmysłowa francuska koronka oraz elastyczne polskie tiule. Innowacyjność to dla nas klucz do sukcesu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz specjalne fasony bezszwowe, które gwarantują nie tylko wygodę, ale i nieskazitelny wygląd na co dzień.

Rozumiemy, jak ważna jest dostępność naszych produktów na całym świecie, dlatego rozwijamy naszą działalność eksportową, aby każda kobieta, niezależnie od miejsca na ziemi, mogła poczuć się wyjątkowo w bieliźnie MARILYN. Produkcja w Polsce daje nam elastyczność i pozwala szybko reagować na potrzeby naszych klientek.

Z myślą o wygodzie naszych klientów, uruchomiliśmy sklep internetowy, gdzie zakupy są proste i przyjemne. Oferujemy darmową przesyłkę przy zamówieniach powyżej 199 zł oraz możliwość zwrotu produktów w ciągu 14 dni, bo zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

W MARILYN wierzymy, że nasza praca to nie tylko tworzenie bielizny, ale przede wszystkim dostarczanie radości i pewności siebie kobietom, które nas wybierają. Każdy produkt, który opuszcza naszą fabrykę, jest pełen pasji i zaangażowania naszego zespołu, który każdego dnia dba o to, abyś czuła się piękna i wyjątkowa. Zapraszamy Cię do świata MARILYN, gdzie jakość spotyka się z elegancją, a tradycja z nowoczesnością.

MARILYN Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Łódź
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy MARILYN Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARILYN Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MARILYN Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MARILYN Sp. z o.o. Sp.k.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Braniewo
  5. Poznań
  6. Szczecin
  7. Gdańsk
  8. Łódź
  9. Żory
  10. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MARILYN Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Konstantynów Łódzki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • MARILYN Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko :

      Magazynier- umowa

      Miejsce pracy: Łódź/Konstantynów łódzki

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków:

      * Kompletacja wysyłek zgodnie ze specyfikacją zamówień,

      * Rozładunek i załadunku samochodów dostawczych,

      * Obsługa wózka widłowego,

      * Wykonywania doraźnych prac porządkowych,

      * Dbanie o powierzony sprzęt firmowy – urządzenia, maszyny,

      * Drukowanie etykiet, wszywek,

      * Prowadzenie stanów magazynowych wyborów gotowych i surowców,

      * Przygotowanie kuponów.

      Wymagania

      * Doświadczenie na podobnym stanowisku,

      * Dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (MS Excel), systemów magazynowych,

      * Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego,

      * Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym,

      * Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy,

      * Dokładność, staranność i sumienność,

      * Znajomość kolorów.

      Oferujemy

      * Umowę na pełen etat

      * Stabilne warunki zatrudnienia (po okresie próbnym umowa o pracę)

      * Pracę w młodym i dynamicznym zespole

      * Miłą atmosferę pracy

Pracodawcy w Łodzi