Twoje wsparcie w rekrutacji

Litte Genius Sp. zo.o. Pracodawca
Oferty pracy Litte Genius Sp. zo.o.

O Nas

Głównym celem przedszkola jest zapewnienie ciepłej, szczęśliwej i pełnej wyzwań atmosfery, w której dzieci czerpią przyjemność z nauki, jednocześnie realizując wyznaczone cele. Nacisk kładziony jest na indywidualną jednostkę. Każde z dzieci, bez względu na ich mocne i słabe strony, narodowość, wyznanie czy płeć, czują się docenione i mogą wykorzystać swój cały potencjał.

Kładziemy nacisk na kształtowanie w dzieciach kluczowych wartości: odpowiedzialności, respektu, życzliwości, uczciwości i równości, które zmotywują ich do uczenia się przez całe życie w środowisku międzynarodowym

Nasze przedszkole oferuje kreatywne metody kształcenia, spersonalizowane programy nauczania zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i reagowanie na indywidualne potrzeby dziecka .Uśmiech na buzi wychowanków jest dla nas najważniejszy.

Przyjmujemy dzieci już od drugiego roku życia

Zapewniamy opiekę w godzinach 7.00- 18.00

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz nativ speaker’ów uczących dzieci poprawnej fonetyki już od najmłodszych lat.

Zapewniamy codzienny kontakt z językami obcymi wybranymi przez rodziców: angielski, niemiecki, hiszpański

Oferujemy pełen zakres pomocy i wspierania dziecka pod kątem jego rozwoju- praca z logopedą, psychologiem, terapeutą pedagogicznym

Jesteśmy zlokalizowani w ścisłym centrum miasta w zabytkowym pałacyku o niepowtarzalnym  klimacie

  Wszystkie lokale ,w których będą przebywać dzieci zostały przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa ze szczególną dbałością o wygląd i estetykę- sale projektowane przez architekta wnętrz.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

PEDAGOG / NAUCZYCIEL
nauczyciel
umowa o pracę