Czy to Twoja firma?

Konsult360 Aleksandra Ostrowska praca

Łódź

Witaj, jestem Konsult360 Aleksandra Ostrowska, Twoim przewodnikiem w złożonym świecie finansów, nieruchomości i profesjonalnego doradztwa. Nasza podróż rozpoczęła się w maju 2019 roku w sercu przemysłowej Łodzi, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy budować firmę, która ma na celu dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla biznesu.

Nasze usługi są jak kompas w labiryncie rynkowych wyzwań – zawsze wskazują kierunek, który prowadzi do sukcesu. Specjalizujemy się w doradztwie, które obejmuje finanse, rynek nieruchomości oraz wsparcie w obszarach technicznych i naukowych. Działamy z myślą o tym, aby każda interakcja z klientem była jak najbardziej wartościowa i przynosiła wymierne korzyści.

Chociaż nasza historia zakończyła się w kwietniu 2023 roku, to przez te lata działalności zdołaliśmy zbudować fundamenty oparte na solidnym kapitale zakładowym wynoszącym 5000,00 PLN. Nasze podejście do biznesu było zawsze proste: skupiamy się na tym, co najważniejsze – na potrzebach naszych klientów.

Niestety, nie mogę podzielić się z Tobą informacjami na temat naszej misji, wartości czy innowacji, które wprowadziliśmy. Nie znam też szczegółów dotyczących naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów, które moglibyśmy posiadać. Jednak mogę zapewnić, że każdy dzień naszej pracy był krokiem do przodu w dążeniu do doskonałości i zrozumienia potrzeb rynku, na którym działaliśmy.

Nasza działalność była jak podróż – pełna wyzwań, ale i satysfakcjonująca. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej historii i którzy zaufali Konsult360 Aleksandra Ostrowska. To była przyjemność być Twoim partnerem w biznesie.

Konsult360 Aleksandra Ostrowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Konsult360 Aleksandra Ostrowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Konsult360 Aleksandra Ostrowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Konsult360 Aleksandra Ostrowska

Siedziba główna

Praca Konsult360 Aleksandra Ostrowska - oferty archiwalne

  • Doradca Energetyczny - Przedstawiciel Handlowy

    Konsult360 Aleksandra Ostrowska
    • Łódź
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Branża OZE to obecnie jeden z rynków, w których przedstawiciele handlowi zarabiają najwięcej. W związku z intensywnym rozwojem oraz dużym popytem na instalacje fotowoltaiczne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Energetycznego.

      Zakres obowiązków

      • aktywnie pozyskujesz Klientów Indywidualnych
      • prowadzisz prezentacje ofertowe z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta
      • aktywnie sprzedajesz produkty Firmy
      • dbasz o wysokie standardy obsługi Klienta

      Wymagania

      • jesteś gotowy do podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania wiedzy
      • cechuje Cię wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
      • jesteś komunikatywny i bez problemu nawiązujesz kontakty z ludźmi
      • jesteś gotów pracować w terenie

      Oferujemy

      • podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe u lidera rynku,

      • możesz mieć pewność, że rozwój nie kończy się po okresie wdrożenia, a opracowane przez nas kompleksowe szkolenia przygotują Cię do prowadzenia skutecznej i profesjonalnej sprzedaży,

      • otrzymasz bieżące wsparcie merytoryczne doświadczonych Managerów Sprzedaży,

      • operujesz produktem najwyższej jakości i będziesz sprzedawać produkty, które dbają o środowisko naturalne,

      • ścieżka rozwoju jest dla Ciebie otwarta,

      • będziesz członkiem energicznego i zgranego zespołu,

      • otrzymujesz wynagrodzenie adekwatne do Twojego zaangażowania - bez górnego pułapu.

Pracodawcy w Łodzi