Czy to Twoja firma?

Stelmeb Kamil Stelter praca

Łochowice
Stelmeb Kamil Stelter najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Stelmeb Kamil Stelter

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stelmeb Kamil Stelter

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Stelmeb Kamil Stelter poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stelmeb Kamil Stelter - oferty archiwalne

  • Obróbka kompozytu

    Stelmeb Kamil Stelter
    • Sicienko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obróbka kompozytów . Frezowanie ,szlifowanie, produkcja blatów i umywalek kompozytowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dokładność i rzetelność, Obsługa elektronarzędzi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: premie uznaniowe, staż pracy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łochowicach