PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ

Czy to Twoja firma?

PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ praca

Liszki

W PETROSTER-SERWIS świadczymy usługi produkcyjne, montażowe, serwisowe i pomiarowe dla branży paliwowej i przemysłowej. Naszymi Klientami są stacje paliw, rafinerie, bazy paliw, firmy produkcyjne. Jesteśmy znanym producentem systemów kontrolno-pomiarowych oraz dostawcą technologii oraz wyposażenia stacji paliw. Działamy wszędzie tam, gdzie można mierzyć ilość przechowywanego w zbiorniku produktu czy też monitorować jego szczelność.

Zapewniamy również obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, usługi montażowe, pomiarowe, legalizacyjne. Naprawiamy, kalibrujemy i wzorcujemy sondy pomiarowe.

Każdego dnia chronimy życie i zdrowie tysięcy Klientów i Pracowników firm przemysłowych, rafinerii i stacji benzynowych. Monitorujemy krytyczne elementy instalacji tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko.

PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromechanik Liszki
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ

Siedziba główna

Praca PETROSTER-SERWIS SP.J. ANDRZEJ KOŹBIAŁ ADAM KOŹBIAŁ - oferty archiwalne

  • ELEKTROMECHANIK, Serwisant stacji paliw

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna

      Do Działu Serwisu szukamy osoby, która pomoże nam we wdrożeniach oraz utrzymaniu ruchu na obiektach paliwowych i przemysłowych w Polsce.

      Zakres obowiązków

      Zakres pracy:

      • Praca mobilna, wyjazdy z siedziby firmy, praca na terenie całej Polski
      • Praca głównie na stacjach paliw oraz na terenie obiektów przemysłowych
      • Montaż systemów kontrolno-pomiarowych
      • Usuwanie awarii urządzeń elektrycznych, mechanicznych
      • Diagnozowanie awarii
      • Montaż urządzeń, szkolenie Klientów z obsługi, przeglądy urządzeń

      Wymagania

      Dodatkowe atuty:

      • wykształcenie techniczne, np. mechanik, elektronik, elektryk, elektrotechnik
      • uprawnienia energetyczne gr. 1E i 1kV
      • dokładność, zmysł techniczny,
      • umiejętność pracy w grupie, zespoły są dwuosobowe
      • pracą pod presją czasu

      Oferujemy

      • wynagrodzenie podstawowe + premie zadaniowe
      • premie od wykonanych instalacji po okresie próbnym - zależne od efektywności pracy i przestrzegania standardów
      • możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych
      • wynagrodzenie premiowe uzależnione od zakresu prac, współudział w wycenach prac
      • dostawcze auto służbowe

Pracodawcy w Liszkach