Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka praca

Lipno
biuro rachunkowe
Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka

Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi płacowej

    Biuro Rachunkowe Agnieszka Sochocka
    • Lipno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie dokumentów akt osobowych, list płac, deklaracji ZUS itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do płac i kadr

    • Lipno

      przygotowanie dokumentów związanych z wynagrodzeniem i płacami

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: specjalista do spraw kadr i płac
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Lipnie