Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski praca

Lipno
skład węgla i materiałów budowlanych
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna magazyn

Oferty pracy Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy - Mieczysław Kwiatkowski
    • Lipno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Workowanie węgla, prace porządkowe na placu , załadunek i rozładunek towaru na samochody

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Zaopatrzeniowiec-handlowiec

    • Lipno

      Realizacje zamówień firmy, negocjacja cen z dostawcami, odpowiedzialność za terminowość dostaw towarów, sprzedaż zamówionych towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY B
      • Inne wymagania: obsługa komputera programy magazynowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 50% premii uznaniowej

Pracodawcy w Lipnie