Czy to Twoja firma?

Szpital Lipno Sp. z o.o. praca

Lipno
szpital
Szpital Lipno Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia

Oferty pracy Szpital Lipno Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szpital Lipno Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szpital Lipno Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szpital Lipno Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy asystent w aptece szpitalnej

    Szpital Lipno Sp. z o.o.
    • Lipno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie leków do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, organizowanie zaopatrzenia szpitala w produkty lecznicze i wyroby medyczne, przygotowanie leków w dawkach dziennych, w tym leków cytostatycznych, wytwarzanie płynów infuzyjnych, udział w racjonalizacji farmakoterapii.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: farmaceuta

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Główny księgowy

    • Lipno
    • 9 000 zł / mies.

      - organizowanie ewidencji księgowej, podatkowej - dotyczącej wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
      - wykonywanie dyspozycji i środkami pieniężnymi,
      - dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych,
      - opracowywanie projektów wewnętrznej dokumentacji,
      - prowadzenie rachunkowości Szpitala,
      - wycena aktywów i pasywów oraz ustalenie wyniku finansowego,
      - sporzadzenie sprawozdań finansowych deklaracji podatkowych,
      - kierowanie pracą podległych pracowników,
      - współpraca prawna z innymi Działami Szpitala

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: księgowość i kadry od podstaw

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

Pracodawcy w Lipnie