Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dafmar DAWID MARCINKOWSKI praca

Lipno
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dafmar DAWID MARCINKOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dafmar DAWID MARCINKOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dafmar DAWID MARCINKOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dafmar DAWID MARCINKOWSKI - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający terenu zewnetrznego

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE Dafmar DAWID MARCINKOWSKI
    • Piła
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      odśnieżanie w okresie zimowym, sprzątanie terenu zewnetrznego, zamiatanie liści, kozenie trawy, wyrywanie chwastów, itp.
      Praca w godz. 06.00-07.00
      Zatrudnienie od 01.01.2023 - 31.12.2023

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lipnie