Czy to Twoja firma?

ARIANA PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ AGATA SALAMON praca

Lipce Reymontowskie
ARIANA PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ AGATA SALAMON najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy ARIANA PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ AGATA SALAMON

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARIANA PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ AGATA SALAMON

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ARIANA PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ AGATA SALAMON - oferty archiwalne

  • Krawcowa

    ARIANA PRODUCENT ODZIEŻY DAMSKIEJ AGATA SALAMON
    • Lipce Reymontowskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      SZYCIE ODZIEŻY DAMSKIEJ, W TYM SUKIEN ŚLUBNYCH, WIECZOROWYCH I WIZYTOWYCH

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: umiejętność szycia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: możliwość uzgodnienia wynagrodzenia w zależności od umiejętności w szyciu możliwość uzgodnienia godz
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną