Przedsiębiorstwo Handlowe MIRRA Sebastian Myszke

Przedsiębiorstwo Handlowe MIRRA Sebastian Myszke najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowe MIRRA Sebastian Myszke

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowe MIRRA Sebastian Myszke

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik magazynowy - Pruszcz Gdański

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Pruszcz Gdański
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Magazynier

    Epcido Sp. z o.o.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Kurier dostawca jedzenia - praca od zaraz, 6000zł/mies

    City Drive
    • Gdańsk
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    Dodana

Przedsiębiorstwo Handlowe MIRRA Sebastian Myszke poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Handlowe MIRRA Sebastian Myszke - oferty archiwalne

    • Linowiec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Załadunek i rozładunek towaru, inwentaryzacja, dbanie o właściwy stan ilościowy materiałów, utrzymanie porządku na placu i magazynie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: pożądane: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Linówcu