Czy to Twoja firma?

ELKOMP JACEK KĄDZIOŁKA praca

Limanowa
Sprzedaż detaliczna telefonów komórkowych i akcesorii
Obsługa serwisowa
Transmisje internetowe na żywo
ELKOMP JACEK KĄDZIOŁKA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Limanowa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy ELKOMP JACEK KĄDZIOŁKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELKOMP JACEK KĄDZIOŁKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ELKOMP JACEK KĄDZIOŁKA - oferty archiwalne

  • Doradca klienta - sprzedawca ofpr/22/0748

    ELKOMP JACEK KĄDZIOŁKA
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg. stanowiska, obsługa klientów w sklepie z akcesoriami do telefonów oraz telefonami komórkowymi, dbałość o właściwą ekspozycję towaru, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, obsługa aukcji internetowych, praca w godz. 8-16/9-17 od poniedziałku do soboty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku oraz wiedza z zakresu telefonów komórkowych, nowinek technicznych, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Kwota wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą, indywidualnie w zależności od umiejętności pracowni
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej