Czy to Twoja firma?

JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe praca

Limanowa
JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    JURCZAK TADEUSZ Usługi transportowe
    • Limanowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wystawianie faktur, pozostałe prace biurowe. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka ukraińskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Limanowej