Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - STANISŁAW KUREK PPUH DROG-BET

Oferty pracy STANISŁAW KUREK PPUH DROG-BET

PRACOWNIK FIZYCZNY/ BRUKARZ OFPR/20/1823

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa o pracę
STANISŁAW KUREK PPUH "DROG-BET"
Praca przy układaniu kostki brukowej, roboty drogowe. Praca na terenie powiatu limanowskiego. Wyjazd do pracy z siedziby firmy Słopnice 1593, ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Słopnice
02-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

PRACOWNIK FIZYCZNY/ BRUKARZ OFPR/20/0960
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Limanowa
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca przy układaniu kostki brukowej, roboty drogowe. Praca na terenie powiatu limanowskiego.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
chęci do pracy, możliwość przyuczenia do wykonywanej pracy
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
PRACOWNIK FIZYCZNY/ BRUKARZ OFPR/20/0706
Limanowa
Szczegóły
Praca przy układaniu kostki brukowej. Praca na terenie powiatu limanowskiego
Wymagania
NIE
STANISŁAW KUREK PPUH DROG-BET
34-600 Limanowa
Paderewskiego 17

Pracodawcy z miasta Limanowa